تبلیغات
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود - تحلیل نمادهای فراماسونری
 
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود
مبارزه با شیطان باآخرین قدرت تا آخرین نفس
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مرتضی و علیرضا
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظر شما در باره ی مطالب این وبلاگ چیست؟
پنجشنبه 17 شهریور 1390 :: نویسنده : علیرضا و مرتضی
در این پست به بررسی این علائم و علت مهم بودن این علائم برای فراماسون ها می پردازیم.
1-جغد
2-مار
3-عدد33
4-عدد13
5-عدد11
6-عدد9
7-نماد تک چشم
8- حالت ایستادن ماسون های اعظم(رتبه33)
9-ستاره شش پر (هگزاگرام)
جالبه تعدادشون  9  تا شد!!!!
جغد

چرا جغد برای ماسون ها مقدس است ؟
. جغد نماد یهودی مارانوس (Marranos Jews)، یکی از مخفی ترین نماد های فراماسون هاست . به طوری که این نماد را به شکل بسیار مخفی به کار میبرند. یهودی مارانوس کسی است که نمیتواند نژاد/دین خود را فاش کند . یعنی یهودی که برای رسیدن به اهداف خود دین/نژاد خودش را مخفی میکند.
اما واشنکتن دی سی (Washington DC) دی و سی آخر به چه معناست ؟ به معنی "David Capital " یعنی پایتخت داوود است.داوود همان پیامبری است که فراماسون ها به آن پادشاه میگویند
..............................
مار

چرا مار برای ماسون ها مقدس است ؟

آنان مقعتقد اند، هنگامی که شیطان از بهشت رانده شد در دهان مار قرار گرفت و وارد بهشت شد و توانست انسان را فریب دهید و به همین دلیل شیطان به مار خیلی مدیون است . و فراماسون ها چون غیر مستقیم از خود شیطان تبعیت میکنند، این نماد را به خاطر احترام به پادشاهشان (شیطان ) به کار میبرند .

..............................

عدد 33

اهمیت عدد 33 در چیست؟

گروه های ماسونی 33 مرتبه و 33 درجه دارند. شخصی که به درجه 33 میرسد، قدرت  زیادی  داشته و ماسون اعظم نامیده میشود. این شخص بالاترین مقام لژ را در اختیار دارد.

..............................

 

عدد13

چرا عدد 13 مقدس است؟

در زمان یکی از پادشاهان ایرانی -احتمالا- خشایار شاه، در آن زمان قرار بوده که به روم حمله بشود. یکی از وزرا یا نزدیکان شاه، گوشزد میکند که کشور الان نیاز به حمله به روم را ندارد و شاید امپراتوری تضعیف شود و شاه نیز قبول میکند که حمله نکند. اما یهودیان چون با رومی ها دشمنی داشتند و دشمن دیرینه یکدیگر بودند؛ میخواستند که شاه به روم حمله کند. برای این کار طی نیرنگی به شاه نزدیک شدند و پس از خوراندن شراب به شاه در روز 12 فروردین، حکم قتل 77 هزار ایرانی که مخالف یهودیان دربار بودند را از شاه گرفتند و روز 13 فروردین حکم را اجرا کردند. به خاطر همین است که 13 برای ایرانی ها نحس است و به همین دلیل 13 از اعداد مقدس آنان شد چرا که آن دو نفر یهودی در روز 13 خدمت بزرگی به قوم یهود کردند که البته قبر این دونفر هم اکنون در همدان است و در پروژه از نیل تا فرات اسرائیل، میخواهند این قسمت از ایران را جدا کنند چرا که مقدس ترین مکان بعد از اورشلیم، همین منطقه درهمدان است.

..............................

 

عدد11

چرا 11 مقدس است؟

آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا 1 و این دو تا 1 در کنار هم عدد 11 را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .

..............................

 

عدد 9

چرا 9 مقدس است ؟

در افسانه های ماسون ها آمده است که" هیرام " معبد سلیمان (از نظر یهودیان فراماسون، حضرت سلیمان پیامبر نبوده بلکه جادوگر بوده و به او شاه سلیمان می گفتند) را ساخته است. درواقع ناظر بر ساخت معبد بوده است. عده ای (به دلیل نگفتن چند اسم رمز) هیرام رامیکشند و بدن او را قطعه قطعه میکنند. در همین میان، 9 ماسون قطعه های بدن هیرام را به هم میچسبانند و هیرام زنده میشود و به همین خاطر عدد 9 برای ماسون ها مقدس میشود . و تحلیل دیگری که 9 را مقدس میکند این است که عدد 9 کنایه از معجرات 9 گانه موسی (ع) است . که نشان درجه ماسونی هم کنایه از دست نورانی موسی است، هنگامی که آن را در لباس خود میکرد. برای مثال می توان از وجود این تفکر در برترین انیمیشن های آمریکایی مثل انیمیشن شماره نه یاد کرد که همین تفکر را به بینده القا می کند. در ابتدا این فیلم شماره نه که منجی داستان است یک پیکر بی جان بیشتر نیست و پس از متصل شدن اعضاء بدن شروع به حرکت وفعالیت می کند.

..............................

 

 

 

 نکته:

تقدس این عداد آنقدر بالا بود که آمریکایی ها اسم فضاپیمای که به ماه رفت را آپلو 11 قرار دادن،البته اگر این را قبول کنیم که فراماسون ها به خاطر روح و افکار پلیدشان هر اقدامی از آنها قابل انجام است ،می توان برخی اتفاقات چند ساله پیش را به آنها نسبت داد و در این صورت است که خیلی از حقایق جهانی روشن خواهد شد.

به عنوان مثال  به چند نمونه اشاره می کنیم:

1.انهدام برج های دوقلو در 11 سپتامبر 2001«ماه نهم سال و روز یازده ماه»

2. پایان جنگ با حزب الله در 33 روز«سی وسه از عداد مقدس فراماسون هاست.

3.پایان جنگ 22 روزه با حماس «22 ضریب 11 از اعداد مقدس است»
..............................

 

نماد تک چشم

 جایگاه تک چشم در ماسون ها کجاست؟

در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است.

..............................

 

حالت ایستادن ماسون های اعظم (آنان که درجه 33 دارند)

 هماطور که می دانید هر درجه در فراماسونری دارای علامت های مخصوص به خود است. ایستادن ، دست دادن و دیگر اعمال ماسون ها طبق هر درجه به شکل مخصوصی است. تعدادی از علامت ها و ژست های ماسونی را در تصویر می بینیم.

..............................

ستاره شش پر یا هگزاگرام

 هگزاگرام چیست؟

به کارگیری ستاره 6 پر ( هگزاگرام - hexagram) یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره بنابر نظر محققین ( از جله علی اکبر رائفی پور ) از قرن 7 وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است.

نوع مطلب : مقالات ضد فراماسونری، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :