تبلیغات
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود - بشارت به منجی درتورات
 
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود
مبارزه با شیطان باآخرین قدرت تا آخرین نفس
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مرتضی و علیرضا
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظر شما در باره ی مطالب این وبلاگ چیست؟
پنجشنبه 24 شهریور 1390 :: نویسنده : علیرضا و مرتضی
بشارت به منجی درتورات 
در جای‌جای كتاب‌های اناجیل چهارگانه (انجیل مَتی، انجیل لوقا، انجیل مَرقُس و انجیل یوحنّا) بشارات مختلفی پیرامون منجی موعود و خصوصیّاتش آمده است، به خصوص بخش مكاشفة یوحنّا كه تصویری از آینده و وقایع آخرالزّمان را ارائه می‌دهد كه هم‌ اكنون سرلوحة برنامه‌ریزی‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و... برخی كشورهای مسیحی شده است.
حضرت مسیح(ع) در آخرین روزهای زندگی خویش، به یاران و شاگردان خود توصیه‌ها و سفارش‌های بسیاری دربارة بازگشت خود به زمین نموده و آنان را در انتظار گذارده و امر به بیداری و آمادگی نموده است.

بقیه در ادامه مطلب...

«انجیل لوقا»، فصل 12، بندهای 35 - 36:
كمرهای خود را بسته، چراغ‌های خود را افروخته بدارید و شما مانند كسانی باشید كه انتظار آقای خود را می‌كشـند كه چه وقت مراجعت كند، تا هر وقت آید و در را بكوبد، بی درنگ برای او باز كنند. پس شما نیز مستعدّ باشید، زیرا در ساعتی كه گمان نمی‌برید، پسر انسان می‌آید.

«انجیل متی»، فصل 24، بندهای 27 و 30 و 35 - 36  و 45:
همچنان‌كه برق از مشرق ساطع شده تا به مغرب ظاهر می‌شود، پسر انسان نیز چنین خواهد بود...، آنگاه علامت پسر انسان در آسمان پدیدار گردد و در آن وقت جمیع طوایف زمین سینه‌زنی كنند و پسر انسان را ببینند كه بر ابرهای آسمان با قوّت و جلال عظیم می‌آید...
آسمان و زمین زایل خواهد شد، امّا سخن من هرگز زایل نخواهد شد، امّا از آن روز و ساعت هیچ كس اطّلاع ندارد حتّی ملائكه آسمان... بنابراین شما نیز حاضر باشید، زیرا در ساعتی كه گمان نبرید پسر انسان می‌آید.

«انجیل مَرقُس»، فصل 13، بندهای 24 - 36:
... از آن روز و ساعت، غیر از پدر، هیچ كس اطّلاع ندارد، نه فرشتگان در آسمان و نه پسر هم، پس بر حذر و بیدار شده دعا كنید؛ زیرا نمی‌دانید آن وقت كی شود...
... پس بیدار باشید؛ زیرا نمی‌دانید در چه وقت صاحب خانه می‌آید، در شام یا نصف شب یا بانگ خروس [خوان] یا صبح. مبادا ناگهان آمده و شما را خفته یابد.

«انجیل یوحنّا»، فصل 12، بندهای 27 ـ 29:
... و به او قدرت بخشیده است كه داوری هم بكند، زیرا پسر انسان است و از این تعجّب مكنید؛ زیرا ساعتی می‌آید كه در آن جمیع كسانی كه در قبور هستند آواز او را خواهند شنید و بیرون خواهند آمد، هر كه اعمال نیكو كرد برای قیامت حیات و هركه اعمال بد كرد به جهت قیامت داوری.

مكاشفة یوحنّا، فصل 12، بندهای 1 ـ 5:
و علامتی عظیم در آسمان ظاهر شد، زنی كه آفتاب را در بر دارد، ماه زیر پاهایش و بر سرش تاجی از دوازده ستاره است و آبستن بوده، از درد ناله و از عذاب زاییدن فریاد بر می‌آورد... پس پسر نرینه را زایید كه همة امّت‌های زمین را به عصای آهنین حكم‌رانی خواهد كرد و فرزندش به نزد خدا و تخت او ربوده شد... 

«رساله‌ی پُولس به رومیان»، فصل 15، بند12:
... و آنكه برای حكم‌رانی امّت‌ها مبعوث شود، امید امّت‌ها بر وی خواهد بود.

كتاب اعمال رسولان، فصل 1، بندهای 9 ـ 11:
... همین عیسی كه از نزد شما به آسمان بالا برده شد، باز خواهد آمد، همان طوری كه او را به سوی آسمان روانه دیدید.
نوع مطلب : مقالات ضد فراماسونری، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :