تبلیغات
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود - سریال شرلوک هلمز نماد کابالا ئیسم
 
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود
مبارزه با شیطان باآخرین قدرت تا آخرین نفس
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مرتضی و علیرضا
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظر شما در باره ی مطالب این وبلاگ چیست؟
پنجشنبه 24 شهریور 1390 :: نویسنده : علیرضا و مرتضی

اخیرا شبکه چهار سیما، در برنامه سینما ۴، بدون هیچ توضیح، تفسیر و نقدی بر محتوای سیاسی فیلم، فیلمی سینمایی پخش کرد که صریحا به تطهیر فراماسونری انگلستان و لندن (مرکز و مهد فراماسونری در جهان) می پردازد: فیلم سینمایی «شرلوک هولمز» (Sherlock Holmes) محصول ۲۰۰۹، به کارگردانی «گای ریچی» (Guy Ritchie).


بقیه در ادامه مطلب...
کارگردان  کابالائیست این فیلم، تا مهرماه سال ۱۳۸۷ به مدت هشت سال، همسر مدونا، خواننده معروف کابالائیست بود. ریچی، سازنده کلیپهای مدونا نیز بود. ریچی با تولید فیلم شرلوک هولمز و نمایش تعلق خاطرش به فراماسونری در این فیلم، نشان داد که برخلاف ادعای زبانی خداحافظی اش با کابالا، هنوز سرسپرده این جریان است. (کابالا، مکتبی جادویی و رازآمیز است که به عنوان عرفان یهودی معرفی می شود و مطالعه تاریخ سازمان فراماسونری نشان می دهد که این سازمان از دل مکتب کابالا در آمده است.) 

تا آنجا که مطلعیم یک فیلم سینمایی تا به مرحله پخش در سیما برسد، از چندین فیلتر عبور می کند و چندین کارشناس در مورد پخش آن نظر می دهند. اصلا باورنمی کنیم حتی یک نفر از این کارشناسان و ناظران صداسیما نفهمیده باشند که این فیلم چقدر وقیحانه به تطهیر فرقه شیطانی-صهیونی فراماسونری می پردازد! متاسفانه ،باید نمایش این فیلم را از سیمای جمهوری اسلامی، به حساب نفوذ گسترده ضدانقلاب و فراماسونهای شیطان صفت در سازمان صداوسیما گذاشت. پخش این فیلم از صداوسیما، نمایش قدرت و دهن کجی فراماسونها به مردم مسلمان ایران است و صدایی که از این نمایش قدرت به گوش مردم می رسد این است: «ما فراماسونها در صدا و سیمای جمهوی اسلامی هستیم. جایمان محکم است، کسی نمی تواند رد ما را بگیرد و شما هم هیچ غلطی نمی توانید بکنید. ما داریم با اخته کردن و بی خاصیت کردن صداوسیما، پروژه نابودی جمهوری اسلامی از درون را پیش می بریم.»

در فیلم جدید «شرلوک هولمز»، فراماسونری تشکیلاتی با ویژگیهای زیر معرفی می شود:

۱- هرچند فراماسونری در رده های بالای حکومتهای غربی نفوذ دارد، ولی این نفوذ، نفوذی ضعیف و شکننده است. به عبارت دیگر، فراماسونری نفوذ دارد، ولی سلطه ندارد. بر اساس این فیلم، فقط عده معدودی از هیئت حاکمه انگلیس در قرن نوزدهم، فراماسون هستند(!) و به همین دلیل است که می بینیم «بلک وود»، رئیس جدید لژ فراماسونری لندن (که در فیلم با عبارت تمپل - معبد- از این لژ یاد می شود)برای ایجاد نظم جدید جهانی مورد نظر خود، قصد دارد هیئت حاکمه انگلیس و کشورهای غربی را نابود کند. برنامه اصلی او که به روش نامشروع بر تشکیلات فراماسونری لندن سیطره پیدا کرده است، کشتن یک جای تمام هیئت حاکمه انگلیس در جلسه پارلمان این کشور است که البته ناکام می ماند. 

آمریکا هم بر اساس سخنرانی بلک وود در لژ، فقط مدت زمانی کوتاه در اختیار ماسونها بوده است و حالا در قرن نوزدهم، از سیطره ماسونها خارج شده است! (البته بلک وود کلمه آمریکا را به صراحت به کار نمی برد بلکه با عبارت «کلونی ما در آن سوی اقیانوس اطلس» از آن یاد می کند.)

۲- اهرم اصلی فراماسونری در پیشبرد مقاصد خود، نه برنامه ریزی های واقع بینانه و بلند مدت فرهنگی و اقتصادی و سیاسی که شعبده بازیهای احمقانه است. شعبده هایی که ظاهر سحر و جادو دارند و ارتباط  فراماسونری را با شیطان و ارواح شریر تداعی می کنند، ولی در حقیقت استفاده از فرمولهای شیمیایی و علمی هستند.

۳- فراماسونها موجودات عجیب و غریب و مرموزی هستند ولی با این حال در مجموع سرشان به کار خودشان گرم است، به سرگرمیهای شبه جادویی مشغولند و خطری ندارند. خطر فقط در آنجایی است که کسی از آنها استثنائا بخواهد از این شعبده های سحرنما و به ظاهر شیطانی ولی در واقع علمی، سوءاستفاده کند.

نتیجه ای که از این سه خصلت در ذهن مخاطب القا می شود این است که شهر در امن و امان است، خطری از جانب فراماسونها وجود ندارد و لازم نیست که فراماسونها را چندان جدی بگیریم. 
نوع مطلب : مقالات ضد فراماسونری، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :