تبلیغات
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود - ماه مقدس شیطان‌پرستها
 
ضدشیطان پرستی،ضددجال،آخرالزمان،مهدویت،مهدی موعود
مبارزه با شیطان باآخرین قدرت تا آخرین نفس
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : مرتضی و علیرضا
مطالب اخیر
نظرسنجی
نظر شما در باره ی مطالب این وبلاگ چیست؟
شنبه 26 شهریور 1390 :: نویسنده : علیرضا و مرتضی
گر چه جهان هر روز شاهد تحولات سیاسی، حوادث تغییر دهنده و فجایع انسانی بسیاری است، امر بروز عمده‌ترین حوادث سرنوشت‌ساز در ماه «سپتامبر»، این شائبه را ایجاد می‌کند که «آیا ماه سپتامبر برای قدرت‌های شیطانی، ماهی خاص و مقدس است»؟! آیا همان طور که مسلمانان ماه رمضان را ماهی مبارک و مقدس می‌دانند، آنها نیز در ماه سپتامبر برای خود شانس و یمنی قائل هستند؟!


بقیه در ادامه مطلب...

 شاید با توجه به شعارهای تبلیغاتی و جنجال‌های رسانه‌ای مبنی بر «لائیکیسم، سکولاریسم و...» و هم چنین نمایش‌های بسیار جدی سران غرب در ارتباط با «جدایی دین از سیاست»، بسیار گمان كنند که واقعاً قدرت‌های بزرگ و سران اقتصادی و سیاسی آنها به هیچ دین و مکتبی پایبندی ندارند و به جز عینک «علم تجربی»، هیچ عینکی بر چشم ندارند، اما اغلب آنها بسیار متعصابه «شیطان پرست» و عضو تشکیلات فراماسون هستند و به همین دلیل است که تمام اصول فراماسونی را رعایت كرده و از نمودهای ماسونی در طرح لوگوها و آرم‌های کارخانجات، کالاها یا محصولات و حتی آرم شبکه‌های تلویزیونی و... استفاده می‌کنند.

در مورد شیطان‌پرستی در قالب تشکیلات ماسونی که صهیونیسم یکی از اولاد ناخلف آنهاست و سرانی که به صورت اعتقادی و تشکیلاتی وابسته به این مذهب و تشکیلات هستند، امید داریم که پس پایان تحقیقات اطلاعاتی خوب، مفید و مستندی ارائه شود، اما در این مقوله فقط به توجه و اعتقاد آنها به ماه «سپتامبر» اشاره می‌شود.

شیطان‌پرست‌ها اعتقاد و علاقه‌ی خاصی به ماه سپتامبر دارند! شاید آغاز رسمی تشکیلات شیطان پرستی ماسونی در ماه سپتامبر بوده است و به همین دلیل صهیونیسم را هم در ماه سپتامبر نطفه‌گذاری کردند و همه‌ی حوادث سیاسی مهم عالم، به ویژه حوادثی که در راستای تشکیل حکومت جهانی ماسونی می‌باشد، از دو قرن پیش تا کنون در ماه سپتامبر پایه گذاری شده است، که جدول آنها از تاریخ 1814 تا 2010 به شکل ذیل است.

اگر چه جهان پر التهاب ما هر روز شاهد وقوع حوادث دلخراشی چون جنگ،‌ قتل عام زنان و کودکان، نسل‌کشی، ترور و...، به عاملیت مستقیم یا غیر مستقیم آمریکا می‌باشد، اما دعوت عجیب کشیش شیطان‌پرست آمریکایی از مردم ایالت خود برای شرکت در مراسم به آتش کشیدن قرآن [که یکی از شروط ماسونی و عبادات شیطان‌پرستی است] در ماه سپتامبر 2010،‌ ذهن را به یاد خودزنی آمریکا در انفجار برج‌های دوقلو و نیز بخشی از ساختمان پنتاگون و بهانه قراردادن این خودزنی برای اشغال نظامی و مستقیم افغانستان انداخت.

اشغال نظامی افغانستان و تقویت حضور نظامی آمریکا در منطقه، ذهن را بدین سو کشاند: اولین نشست قدرت‌ها برای تقسیم جهان بین چهار قدرت موسوم به «کنگره وین» نیز در ماه سپتامبر بود – ترور مک کینلی رئیس جمهور آمریکا و روی کار آمدن روزولت و تغییر تاریخ سیاسی جهان در ماه سپتامبر بود – سقوط حکومت عثمانی در ماه سپتامبر بود – اعلام جنگ ژاپن به آمریکا و جنگ جهانی دوم – ترور رئیس جمهور و نخست وزیر جمهوری اسلامی ایران – ترور احمد شاه مسعود در افغانستان و.... بسیاری از حوادث سرنوشت‌ساز دیگر در ماه سپتامبر بود...، لذا این سؤال ذهنی پیش آمد که با توجه به اعتقادات، پایبندی و تعصبات شدید قدرت‌های بزرگ سیاسی و اقتصادی جهان به شیطان‌پرستی که در قالب تشکیلات «ماسونی» تعریف می‌شود و حتی صهیونیسم بین‌الملل نیز یکی از موالید ماسون است،‌ آیا «سپتامبر» برای آنان ماه مقدس و مبارکی است؟

از این رو تصمیم برآن شد تا کلیه‌ی حوادث عمده‌ی جهان که نقش تعیین کننده‌ای در تغییر و تقریر سرنوشت‌ کشورها و ملت‌ها و در راستای تحقق هدف غایی که تشکیل دولت واحد جهانی به مالکیت «شیطان بزرگ» داشتند استخراج شود.

نتایج این مطالعات نه تنها ذهنیت فوق را تشدید، تأیید و تصدیق كرد، بلکه منجر به دستیابی به اطلاعات تاریخ سیاسی بسیار جالب، مدون و مستندی شد که تحت عنوان (رمز سپتامبر)، به کاربران و محققین گرامی هدیه می‌شود.

12 سپتامبر 1814

اولین توافق رسمی برای تقسیم دنیا بین چهار قدرت بزرگ وقت صورت پذیرفت! كه منجر به برگزاری «كنگره وین» گردید ، چهار قدرت وقت و رؤسای آنها عبارت بودند از:

الف - انگلستان: شالبران ‌ب- روسیه: تزار الكساندر پ- اتریش: فرانسیس اول ت- پروس (آلمان): ویلهلم سوم

یك مورخ فرانسوی: حقوق عمومی از این پس جزء حقوق قدرتمندها نخواهد بود.

شاید به خاطر همین آغاز رسمی جهانخواری، این ماه برای غربی‌ها (به ویژه آمریكا) خوش یمن تلقی شده است؟!

سپتامبر 1822

انجام گردهمایی وفرفن «Verone». در این نشست كشورهای «روس، پروس، فرانسه و اتریش» برای دخالت مستقیم در جنبش‌های آزادی خواهانه كشورهای دیگر به توافق رسیدند!

28 سپتامبر 1854

قبل از آن كه جنگ روسیه با عثمانی كه به «جنگ كریمه» معروف است آغاز شود، روسیه ایران را مجبور به عقد تعهد مبنی بر عدم دخالت كرد.

سپتامبر 1870

كشور پروس (آلمان) با حمایت قوی انگلیس ناپلئون را شكست می‌دهد. این شكست باعث می‌گردد تا نام فرانسه از گروه ابر قدرت‌ها محو شود و دست از حمایت عثمانی بردارد. با تضعیف فرانسه بحران بالكان شكل می‌گیرد، تجزیه عثمانی و نظر دوختن ابرقدرت‌ها‌ی باقیمانده به بوسنی و هرزگوین قوت می‌گیرد و تغییر سرنوشت فلسطین آغاز می‌شود!

6 سپتامبر 1901

مك كینلی رئیس جمهور وقت آمریكا ترور می‌شود و معاون وی «روزولت» كه از حزب جمهوری‌خواه بود قدرت را در به دست می‌گیرد؟! و با روی كار آمدن وی، سیاست‌های خارجی آمریكا به‌طور كلی تغییر می‌یابد.

هاوارد بیل می‌گوید: اگر چه روزولت مواهب صلح را ارج می‌نهاد، ولی در نهان آرزوی هیجان جنگ داشت.

سپتامبر 1908

بحران بالكان نتیجه می‌دهد و دولت عثمانی می‌پذیرد تا بوسنی و هرزگوین به كشور اتریش ملحق شوند. قابل توجه است كه از سال 1906 داهونت هال «Conted’Aehenthal» كه یهودی الاصل بود به عنوان وزیر امور خارجه اتریش منصوب شد.

5 سپتامبر 1911

مصادف است با فرار «محمد علی شاه» از ایران.

سپتامبر 1911

حوادث سپتامبر در این سال بسیار قابل توجه است:

ایتالیا در لیبی كه تحت حاكمیت عثمانی بود مداخله می‌كند!

دولت بزرگ عثمانی از نقشه‌ی جغرافیایی محو می‌شود!

جنگ جهانی اول آغاز می‌گردد!

بر اساس معاهده‌ی لندن، تمامی سرزمین‌های عثمانی در اروپا تسلیم می‌شوند.

جزایر اژه و كرت به اتحادیه بالكان ملحق می‌شوند!

سپتامبر 1912

تافت (William H.Taft) بیست و هفتمین رئیس جمهور آمریكا (از حزب جمهوریخواه) در آخرین سال صدارت 750 تفنگدار آمریكایی را به دومینیكن روانه می‌سازد تا رئیس جمهور آن كشور را مجبور به استعفا نماید و به اصطلاح خود بر انتخابات نظارت مستقیم داشته باشد!

سپتامبر 1913

ویلسون (Woodrow-Wilson) بیست هشتمین رئیس جمهور آمریكا (از دمكرات‌ها) یك اسكاتراند نیروی دریایی را برای جلوگیری از بروز انقلاب به دومینیكن اعزام می‌دارد!

23 سپتامبر 1914

وبلا با پشتیبانی ویلسون و براهان وزیر خارجه آمریكا به «كارانزا» رئیس حكومت موقت مكزیك اعلام جنگ نمود و ایالات متحد حمایت از نیروهای تحت فرماندهی وی را بر عهده گرفت!

اوایل سپتامبر 1917

مراكز سازمان كارگران صنعتی جهان در آمریكا كه قدرت متحدی در مقابل دولت ویلسون بودند، به صورت دفعی مورد هجوم نیروها مسلح تحت عنوان ضابطان وزارت دادگستری قرار می‌گیرند و یك سال بعد تمامی اعضای این سازمان در واشنگتن محاكمه و محكوم می‌شوند!

سپتامبر 1919

ویلسون رئیس جمهور آمریكا برای تأسیس جامعه ملل، طی 22 روز در این ماه، 8000 مایل با اتومبیل روباز سفر نمود و 36سخنرانی انجام داد. در طی راه از مردم حمایت می‌طلبید و مخالفین احتمالی خود را به باد مسخره می‌گرفت!

جامعه ملل كه پس از جنگ جهانی اول تأسیس شد، بر پایه «نظم نوین جهانی» ویلسون كه برای تمامی دنیا در 14 ماده تدوین شده بود شكل گرفت.

سپتامبر 1922

طرح تقسیم‌بندی سرزمین‌های تحت قیمومیت قدرت‌ها به شرح ذیل به اجرا درآمد:

سرزمین‌های گروه A: لبنان و سوریه به «فرانسه» و عراق و فلسطین به «انگلستان» واگذار شد!

سرزمین‌های گروه B: توگوند ، کامرون و تانگانیا به « انگلستان » ، کامرون به «فرانسه» ، لورندی به «بلژیک» واگذار شد!

سرزمین‌های گروه C: آفریقای جنوب غربی به «آفریقای جنوبی»، ماریاناس، كارولین و مارشال به «ژاپن»! ایرلند به «بریتانیا»، جزایر سلیمان به «استرالیا» و ساموآ به «نیوزلند» واگذار شد!

21 سپتامبر 1922

برای نخستین بار اصل تعرفه گمركی شناور به نام «Fordney-Mc camber Toariff» از سوی كنگره آمریكا تصویب شد. بر اساس این تعرفه مؤسسات بازرگانی آمریكایی حق داشتند برای تأمین سوخت در عصر اتومبیل، از امكانات برابر با كشورهای استعمارگر برخوردار باشند!

شاید این از نتایج مثبت 8000 مایل سفر با اتومبیل رئیس جمهور آمریكار بوده است!

سپتامبر 1922

وحید الدین آخرین پادشاه عثمانی از سلطنت خلع می‌گردد و با یك كشتی انگلیسی خاك تركیه را ترك می‌نماید!

29 سپتامبر 1923

آتا ترك در تركیه بر سر كار می‌آید و نظام كشور را از پادشاهی به «جمهوریت لائیك» تبدیل می‌نماید! در همین زمان رضا شاه نیز در ایران برای گرفتن قدرت پادشاهی مطرح می‌شود.

18 سپتامبر 1931

بحران وال استریت كه بحران بزرگ اقتصادی آمریكا بود درسال 1929 شروع شد و تا 1932 ادامه یافت. نام دیگر این دوران «بهار كلم پیچ» بود! چرا كه مردم آمریكا چیز دیگری برای خوردن نداشتند!

در این دوران هوور و روزولت به عنوان منجی بحران اقتصادی، بر اساس مصوبات گمركی، با اروپا متحد و مصمم می‌شوند تا بازار مناسبی برای كالاهای ژاپنی در چین ایجاد كنند (به منظور گسترش نفوذ اقتصادی و فرهنگی ژاپن هم پیمان در چین). ارتش ژاپن برای زمینه‌سازی، حادثه‌ای دروغین در خطوط اصلی راه‌آهن منچوری ایجاد می‌نماید و چین را به دست‌داشتن در این حادثه متهم می‌كند و زمینه برای جنگی بزرگ آماده می‌شود. این جنگ هزینه‌های زیادی در‌بر داشت كه به نفع اقتصاد آمریكا و اروپا تمام شد.

سپتامبر 1935

در گردهمایی سران حزب نازیسم، قانون یهودی ستیزی تحت عنوان «Nuremberg Lows» با ارائه از تعریفی حقوقی یهود به تصویب می‌رسد.

29 سپتامبر 1938

هیتلر با چكسلواكی در جنگ بود و معتقد بود كه بخش آلمانی زبان آن كشور باید به آلمان منضم گردد. با برنامه‌ریزی چمبرلین نخست وزیر بریتانیا، به عنوان میانجی‌، كنفرانسی در مونیخ تشكیل می‌گردد. اما جالب آن كه در این كنفرانس تجزیه چكسلواكی و واگذاری بخشی از خاك این كشور به هیتلر تصویب می‌شود و هیتلر برای آغاز جنگ جهانی آماده‌تر می‌گردد. نكته جالب‌تر آن كه روزولت پس از این اقدام تعجب‌آور چمبرلین منجی، یك تلگراف شامل بر دو كلمه! مبنی بر «Good man» مرد خوب – برای چمبرلین می‌فرستند و بدینواسطه او را تحسین می‌كند!

به راستی چرا بریتانیا و آمریكا با این اقدام هیتلر كه به اصطلاح رهبر سیاست یهودی ستیزی بود موافق بودند و از او حمایت می‌كردند؟! آیا همچون بهانه قرار دادن 11 سپتامتر برای حضور در افغانستان و یا چراغ سبز نشان دادن به صدام برای حمله به كویت و در نتیجه بهانه نمودن این حمله برای حضور نظامی در عراق، پس از فروپاشی عثمانی و سیطره بر فلسطین، آمریكا و انگلستان در صدد بودند كه یهودیانی تحت آزار نازیسم قرار گیرند و به فلسطین عزیمت كنند و كشور اسرائیل را تشكیل دهند؟!

یكم سپتامبر 1939

هیتلر حمله گسترده‌ی نظامی خود به كشور لهستان (كه آن را تسخیر نمود) را آغاز می‌كند!

سپتامبر 1939

آغاز جنگ جهانی دوم!

پس از تحریك و تشویق هیتلر توسط آمریكا و بریتانیا (انگلیس) به اشغال چكسلواكی و لهستان، جنگ جهانی دوم برای مقابله با كشورگشایی هیتلر آغاز می‌شود.

جالب آن كه به رغم اعلام بی‌طرقی آمریكا در این جنگ، حاصل جنگ به نفع آمریكا تمام می‌شد! چنانچه «هنری لوس» بنیانگذار خبرگزاری Time درست یک سال پس از آغاز این جنگ اعلام داشت : آمریکا اینک پایتخت علمی، هنری و فکری جهان شده است و دنیا وارد یک قرن آمریکایی شده است. و جالب تر آنکه جرج بوش پسر پس از 80 سال از آن تاریخ همزمان با به بحران کشیده شدن خاورمیانه و دنیا، عین همان جمله را تکرار می کند.

بطور كلی نتیجه جنگ جهانی دوم را می‌توان در ضعف و كناره‌گیری بریتانیا و فرانسه از ابر قدرتی پس از تضعیف در جنگ با هیتلر، تجزیه آلمان بزرگ، شكست ژاپن به عنوان قدرت جهانی دیگر و مطرح شدن آمریكا به عنوان ابر قدرت قرن بیستم با تحمل كمترین صدمات و رشد درآمد سرانه، خلاصه كرد.

شاید مهمترین فایده جنگ جهانی دوم برای آمریكا این بود كه اگر می‌خواست قبل از جنگ جهانی به عنوان ابرقدرت مطرح شود، باید با قدرت‌های وقت (مانند آلمان، انگلیس، فرانسه، اتریش و...) در‌گیر می‌شد و اگر از ابتدای جنگ وارد عمل می‌شد خود نیز تضعیف می‌گردید، لذا دو سال پس از جنگ و تضعیف همه قدرت‌ها وارد عمل شد.

سپتامبر 1940

«با توجه به جنگ جهانی، تضعیف نظامی و اقتصادی ابرقدرت‌هایزمان و فضای مناسب برای اذهان عمومی كه از كشیده شدن دامنه جنگ می‌آمریكا هراس داشتند»، روزولت طرح ایجاد یك ارتش بزرگ را به كنگره آمریكا تسلیم می‌كند!

16 سپتامبر 1941

حمله نظامی قوامی متفقین به ایران و استعفای «رضا شاه» و آغاز سلطنت فرزندش «محمدرضا پهلوی» در شهریور 1320

4 سپتامبر 1941

با پرتاب یك اژدر از زیردریایی آلمانی به ناوشكن آمریكایی به نام Greer، پس از گذشت دو سال از آغاز جنگ جهانی و ضعیف شدن همه قدرت‌های درگیر در جنگ (آلمان، فرانسه، انگلیس و...)، زمینه و بهانه برای حضور آمریكا فراهم می‌شود.

روزولت كه سال گذشته ارتش بزرگ را به تصویب رسانده بود، در 11 سپتامبر اعلام می‌دارد كه این كشتی مسافری بوده و این حمله را بدون پاسخ نخواهد گذاشت!

البته واقعیت این بود که ناوشکن جنگی آمریکایی حدود سه ساعت و نیم زیر دریایی آلمانی را تعقیب می نمود و چهار بمب Dept Charges به سوی آن شلیک نموده بود. زیر دریایی هم اژدری شلیک کرد که از فاصله یكصد یاردی ناوشكن عبور كرد و ناوشكن سالم به ایسلند بازگشت!

در واقع یك فضاسازی كامل (مانند به وجود آوردن و به قدرت رساندن اسامه بن لادن و نیز تشویق صدام و قوت بخشیدن به او و سپس حلمه برای جلوگیری از تداوم قدرت آنها به افغانستان و عراق) آماده سازی افكار عمومی برای حضور نظامی آمریكا انجام پذیرفت.

6 سپتامبر 1941

ژاپن طرح جنگ با آمریكا و بریتانیا را تصویب می‌كند!

نیمه سپتامبر 1941

دولت آمریكا طرح خدمت اجباری در طول جنگ و نیز گسیل سربازان آمریكایی به هر نقطه از دنیا را به تصویب می‌رساند. این طرح توسط مجلس نمایندگان و بدون اخذ موافقت مجلس سنای آمریكا به تصویب می‌رسد.

قابل توجه است كه بدون تصویب این قانون، نه تنها آمریكا هیچ اجازه‌ی موجهی برای حضور نظامی در كشورهای دیگر نداشت، بلكه مردم آن كشور نیز مایل به جنگ و حضور در خدمت سربازی نبودند.

9 سپتامبر 1942

با اعمال فشار از سوی آمریكا، انگلیس و شوروی، ایران به آلمان اعلام جنگ می‌دهد.

2 سپتامبر 1945

با شكست ژاپن به عنوان تنها قدرت بازمانده پس از حمله اتمی آمریكا، جنگ جهانی دوم به پایان می‌رسد!

باید توجه داشت كه شكست ژاپن نیازی به حمله اتمی نداشت، بلكه پس از تضعیف همه‌ی قدرت‌ها و نزدیك شدن پایان جنگ، آمریكا با پرتاب بمب اتمی، قدرت نظامی مخرب خود را به دنیا علام و تحمیل می‌نماید و به اروپا‌ی تضعیف شده نیز می‌فهماند كه دوران ابرقدرتی آنها به پایان رسیده است!

سپتامبر 1945

طرح تقسیم اروپا به دو قطب غربی و شرقی (نوعی اتحاد) در كنفرانس لندن، به علت دیپلماسی اتمی آمریكا با شكست مواجه می‌شود!

15 سپتامبر 1945

شورش فرقه دمكرات آذربایجان با حمایت و دخالت مستقیم شوروی آغاز می‌گردد كه به تجزیه ایران و تشكیل حكومت محلی منجر می‌شود!

23 سپتامبر 1946

ناصر قشقایی رهبر نهضت فارس نیز تلگرامی به قوام مخابره نمود كه طی آن خواستار تشكیل حكومت محلی شد!

دقت شود كه طرح تجزیه ایران (كه امروزه در اندیشه‌ی سیاسی آمریكا مطرح است) از سال 6 – 1945، یعنی بلافاصله پس از شكست ژاپن و پایان جنگ جهانی كه فقط به نفع آمریكا تمام شده بود، آغاز شد.

در آن زمان كه اندكی از اشغال ایران توسط نیروهای متفقین می‌گذشت و حضور نظامیان و دیپلمات‌های خارجی در ایران می‌گذشت، در استان‌های آذربایجان، كردستان، خوزستان و فارس شورش‌هایی برای به دست آوردن خود مختاری و استقرار حكومت محلی صورت پذیرفت!

2 سپتامبر 1947

پیمان ریو «Rio Treaty» به تصویب می‌رسد. بر اساس این پیمان اگر تجاوزی بر علیه آمریكا یا یكی از كشورهای عضو صورت پذیرفت، همه كشورهای عضو باید وارد عمل شوند!

2 سپتامبر 1950

به بهانه‌ی پیمان ریو، سازمان ملل به عنوان بازوی نظامی آمریكا در‌آمد. در این تاریخ كلیه نیروی هوایی سازمان ملل متحد با شتاب تمام به عنوان حمایت از نیروی زمینی آمریكا و كره جنوبی، وارد صحنه نبرد بین دو كره شد و نیروهای آمریكایی و كره جنوبی 440 حمله علیه كره شمالی را سازماندهی و اجرا كردند!

15سپتامبر 1950

لشكر دهم و بخشی از لشكر اول نیروی دریایی ارتش آمریكا از زمین و هوا و دریا به ساحل بندر اینچون «Inchon» حمله كردند. این یورش تحت فرماندهی مستقیم ژنرال مك آرتور صورت پذیرفت.

24سپتامبر 1951

پیمان آنزوس «Anzus Treaty» بین آمریكا، استرالیا و نیوزلند به تصویب می‌رسد. بر اساس این پیمان با در نظر داشتن اصل افزایش نفوذ آمریكا در منطقه اقیانوس آرام، هر حمله‌ی مسلحانه‌ای به یكی از طرفین اقیانوس آرام، برای صلح و امنیت خطرناك قلمداد می‌گردد و در صورت بروز چنین خطری طرفین پیمان برای مشترك متعهد می‌شوند!

آمریكا از این پیمان برای تحت فشار قراردادن استرالیا و نیوزلند برای درگیر شدن بیشتر در جنگ ویتنام استفاده می‌كرد.

8 سپتامبر 1954

با شركت آمریكا، انگلستان، فرانسه، استرالیا و پاكستان سازمان پیمان آسیای جنوبی تشكیل می‌شود و طرحی برای نابودی ویتنام تدوین می‌گردد. در تصویب طرح فوق فقط دو سناتور آمریكایی كه از عملیات آلفا 34 چیزی به گوششان خورده بود مخالفت می‌كنند.

19 سپتامبر 1954

چپاول رسمی نفت ایران توسط «غرب» با امضای قرارداد «امینی پیج» بین ایران و كنسرسیوم نفت آغاز می‌شود!

8 سپتامبر 1960

پاتریس لومومبا نخست وزیر كنگو به دست سربازان موبوتو اسیر می‌شود. وی توسط موسی چومبه دستگیر و به قتل می‌رسد.

16 سپتامبر 1960

به دنبال تحولات فوق، سرهنگ موبوتو كلیه نیروهای نظامی شوروی را از كنگو اخراج می‌كند!

22 سپتامبر 1960

نظر به دست نشاندگی مستقیم محمد رضا پهلوی و سرسپردگی كامل به آمریكا، به منظور تضعیف جمال عبدالناصر درجنگ با اسرائیل، مناسبات ایران و مصر قطع می‌شود!

17 سپتامبر 1961

ترور داگ هامر شولد «Dag Hammarskgold» سوئدی دبیر كل سازمان ملل متحد در سال‌های 61-1953.

وی تلاش بسیاری برای ایجاد صلح در كنگو می‌نمود و هنگامی كه برای مذاكره با چومبه به سوی كنگو پرواز نمود، هواپیمای وی سقط كرد و او كشته شد!

یقیناً وی را زیاد در بازی‌های سیاسی آمریكا و سازمان ملل وارد نكرده بودند و از تصمیمات پشت پرده خبری نداشت.

سپتامبر 1961

امام بدر پادشاه یمن توسط سرهنگ سلال فرمانده گارد محافظش به قتل می‌رسد!

در آن زمان جمال عبدالناصر رئیس مصر درگیر جنگ با یمن بود و این جنگ برای انحراف توجه او از اسرائیل به عنوان دشمن اصلی به راه افتاده بود. این مشغولیت بسیار به نفع اسرائیل به ویژه برای تصرف صحرای سینا تمام شد!

سپتامبر 1962

زنگ آغاز دوران (به اصطلاح) تنش زدایی به صدا در می‌آید!

بحران موشكی كوبا (كه تنها بحران رویایی دو ابر قدرت شوروی و آمریكا بود) در در سال 1962 صورت گرفت.

جمهوریخواهان آمریكا انتظار داشتند به عنوان یك حزب اقلیت، به غیر از انتخابات، موفقیت‌های عادی دیگری نصیب خود نمایند. لذا سناتور كنت كیتینگ «Kenneth Keating» به نقل از مخالفین كاسترو كه به میامی تبعید شده بودند گزارشی مبنی بر نصب موشك‌های هسته‌ای تهاجمی كوبا بر علیه آمریكا منتشر می‌نماید و زنگ خطر برخورد دو ابر قدرت به صدا در می‌آید و طبعاً سیاست تنش‌زدایی آغاز می‌شود.

سپتامبر 1963

به سایگون (مركز اطلاعات جاسوسی آمریكا در ویتنام» اطلاع داده می‌شود كه آمریكا با تغییر رهبری در ویتنام موافق است.

به دنبال این تأییدیه رئیس جمهور ویتنام و برادرش به اطراف سایگون برده شده و اعدام می‌شوند!

كندی از این حادثه ابراز تعجب می‌كند! و تاریخ نگاران هنوز بحث می‌كنند كه آیا این ترور با موافقت سفارت آمریكا در سایگون صورت پذیرفته است یا خیر؟ البته این حقیقت را نمی‌توان نادیده گرفت كه مشاور امنیت ملی آمریكا و سفیر آمریكا در سایگون تصمیم گرفته بودند كه رژیم فعلی ویتنام جنوبی باید تغییر یابد.

7 سپتامبر 1965

توافق رهبران سیاسی آمریكا در كاخ سفید برای شروع حمله نظامی گسترده به ویتنام شمالی!

سپتامبر 1965

كودتای خونین اندونزی. در این كودتا ژنرال سوهارتو كه دست‌نشانده‌ی مستقیم آمریكا بود، سوكارنو را بركنار می‌كند (كه وی بعداً به قتل هم می‌رسد). در این كودتا ده‌هزار نفر از مردم قتل عام می‌شوند.

18 سپتامبر 1967

آمریكا تصمیم خود مبنی بر تولید سلاح‌های ضد موشكی را علنی می‌كند.

یكم سپتامبر 1969

كودتای نظامی در لیبی بر علیه سلطان ادریس به وقوع می‌پیوندد و معمر قذافی قدرت را در دست می‌گیرد!

نخستین منابع نفتی در سال 1959 كشف شد و استخراج و صدور نفت زندگی مردم در دهه 1960 را تغیر داد. اما این سلطان پیر نتوانست خود شاهد بهره‌وری مردم از موهبتی كه برایشان به ارمغان آورده بود باشد. چون طی كودتای سرهنگ قذافی بركنار شد و در سن 80 سالگی در تنهایی و تبعید جان سپرد.

سپتامبر 1969

مسجد الاقصی توسط رژیم اشغالگر قدس (اسرائیل) به آتش كشیده می‌شود.

23 سپتامبر 1970

حوادث واقعه در این تاریخ نیز بسیار قابل تأمل است:

طرح راجرز از ناحیه وزیر امور خارجه آمریكا مبنی بر برقراری آتش بس در خاورمیانه ارائه می‌گردد كه مورد قبول واقع نمی‌شود.

سپتامبر سیاه: به دنبال عدم قبول، فالانژیست‌های لبنانی به اردوگاه‌های فلسطینی حمله می‌كنند و بیست هزار نفر فلسطینی را قتل عام می‌كنند.

قبول طرح راجرز: به دنبال این عملیات طرح راجرز مورد موافقت قرار می‌گیرد.

28 سپتامبر 1970

جمال عبدالناصر رئیس جمهوری مصر بطور ناگهان از دنیا می‌رود و با روی كار آمدن انورسادات جنگ اعراب و اسرائیل برای همیشه خاموش می‌شود و فقط فلسیطین و لبنان در مقابل اسرائیل می‌ایستند!

11 سپتامبر 1973

آلنده توسط ژنرال پینوشه كه مستقیماً منتخب و تحت حمای سیا «CIA» بود به قتل می‌رسد و كودتای شیلی صورت می‌پذیرد.

كسینجر در عین پرچمداری دمكراسی اعلام می‌دارد كه هیچ حقی را برای مردم در رأی دادن به كمونیسم قائل نمی‌باشد!

12 سپتامبر 1974

كودتا‌ی اتیوپی شكل می‌گیرد. نام گذشته این كشور حبشه بود. ارتباط این كشور با دنیا خارج از اوایل قرن بیستم توسط هیلا سلاسی پادشاه این كشور برقرار شد. وی با ایجاد چندین ایستگاه راه آهن و گسترش پایتخت اصلاحاتی انجام داد. ولی در سپتامبر 1974 در كودتایی به رهبری سرهنگ هایله ماریام بر كنار می‌شود.

5 و 22 سپتامبر 1975

جرالد فورد رئیس جمهور آمریكا هدف گلوله قرار گرفت كه هر دوبار جان سالم به در برد!

8 سپتامبر 1978

در جریان مقابله شاه با انقلاب و تظاهر كنندگان، كشتار 17 شهریور معروف به «جمعه سیاه» در میدان ژاله‌ی تهران به وقوع می‌پیوندد و نزدیك به چهار هزار نفر قتل عام می‌شوند.

پس از وقوع این حادثه جیمی كارتر با شاه تماس تلفنی می‌گیرد و ضمن حمایت ابراز امیدواری برای سركوبی انقلابیون می‌كند!

15 سپتامبر 1978

جیمی كارتر رئیس جمهور آمریكا اعلام می‌نماید كه كنفرانس سران را یكشنبه شب تعطیل می‌نماید تا ببیند آیا می‌تواند چهارچوبی برای صلح تدارك كند!

17 سپتامبر 1978

در غروب یكشنبه كارتر، بگین و انورسادات در كاخ سفید مقابل دوربین‌های خبرنگاران قرار می‌گیرند و با لبخند‌ی كاملاً سیاسی و مصنوعی عكسی را منتشر می‌نمایند و خبر قرارداد صلحی را كه بسیار راحت تحت عنوان «كمپ دیوید» به دست آمده بود، منتشر می‌كنند.

تا قبل از این تاریخ مصر كه متأثر از افكار جمال عبدالناصر بود، به عنوان یكی از دشمنان بزرگ اسرائیل محسوب می‌شد و پس از قرارداد «كمپ دیوید» اسرائیل با خیالی راحت از دخالت مصر، به حملات خود ادامه داد.

16 سپتامبر 1979

حفیظ الله امین، رئیس جمهوری «پرزیدنت تره‌كی»را در مراجعت از شوروی اعدام می‌كند!

20 سپتامبر 1979

سقوط ابو كاسا و اعلام جمهوری در آفریقای مركزی.

22 سپتامبر 1979

با تحریك و نشان دادن چراغ سبز از ناحیه‌ی آمریكا (با اتحاد غرب و شرق در این موضوع) صدام (از هوا و زمین) به ایران حمله نظامی می‌كند و جنگ بین عراق و ایران رسماً آغاز می‌شود!

30 آگوست 1980 (شب آغاز سپتامبر)

یك روز قبل از آغاز سپتامبر، رئیس جمهوری اسلامی ایران (شهید رجایی) و همچنین نخست وزیر وقت (شهید دكتر باهنر) در یك عملیات تروریستی كه به صورت بمب‌گذاری در دفتر نخست‌وزیری طراحی و اجرا شده بود، به شهادت می‌رسند!

5 سپتامبر 1981

آیت‌‌الله قدوسی و سرتیب وحید دستجردی در عملیات تروریستی به شهادت می‌رسند!

11 سپتامبر 1981

دومین شهید محراب، آیت‌الله مدنی (تبریز) در یك عملیات تروریستی به شهادت می‌رسد.

29 سپتامبر 1981

دكتر حسن آیت در عملیات تروریستی به شهادت می‌رسد!

یكم سپتامبر 1982

ریگان رئیس جمهوری آمریكا، طرح «صلح در برابر زمین» را اعلام می‌دارد. بر اساس این طرح اسرائیل باید كرانه غربی اردن را به وطنی برای فلسطینان (اخراجی از وطن) در نظر بگیرد و آن منطقه را به كنفدراسیونی با اردن واگذار كند و در مقابل همه‌ی همسایگان عرب، اسرائیل را به رسمیت بشمارند و ضمن برقراری روابط صلح‌آمیز، امنیت آن كشور را تضمین كنند.

سپتامبر 1982

بشیر جمیل رهبر جدید فلانژهای مسیحی كه به تازگی رئیس جمهور لبنان شده بود ترور شد.

سپتامبر 1982

ایالات متحده آمریكا به بهانه‌ی میانجی‌گری در جنگ ساف (فلسطین – یاسر عرفات) و اسرائیل، نیروی نظامی خود را به لبنان گسیل می‌دارد.

6 سپتامبر 1982

در یك عملیات تروریستی كور، با بمب گذاری در میدان توپخانه‌ی (ناصر خسرو) تهران، جمع كثیری از مردم به شهادت می‌رسند!

سپتامبر 1982

ارتش رژیم اشغالگر، بخش مسلمان نشین بیروت را به تصرف نظامی خود در می‌آورد!

20 سپتامبر 1983

رونالد ریگان رئیس جمهوری آمریكا در راستای حمایت از تجاوز نظامی به گرانادا، فرمان مهم خود مبنی بر حمایت از كنتادارا «Contadara» را صادر می نماید و طی یک سخنرانی تلویزیونی از مردم می خواهد تا کنگره را برای اختصاص 24 میلیون دلار برای حمایت مالی از «Contadara» تحت فشار افكار عمومی قرار دهند!

سپتامبر 1986

حادثه سپتامبر خونین اتفاق می‌افتد و دولت فرانسه سفارت جمهوری اسلامی ایران را مقصر می‌خواند.

20 سپتامبر 1987

به رغم اعلام جهانی بی‌طرفی آمریكا در جنگ عراق بر علیه ایران، هلیكوپتر‌های نظامی آمریكا مستقیماً به كشتی ایرانی به نام «اجر» در خلیج فارس حمله می‌كنند!

سپتامبر 1986

حادثه سپتامبر خونین اتفاق می‌افتد و دولت فرانسه سفارت جمهوری اسلامی ایران را مقصر می‌خواند تا بهانه برای ایجاد تنش‌ها و فشارهای جدید مساعد شود.

20 سپتامبر 1987

به رغم اعلام جهانی بی‌طرفی آمریكا در جنگ عراق بر علیه ایران، هلیكوپتر‌های نظامی آمریكا مستقیماً به كشتی ایرانی به نام «اجر» در خلیج فارس حمله می‌كنند!

11 سپتامبر 1990

یك ماه پس از اشغال كویت توسط عراق با چراغ سبز آمریكا صورت گرفته بود، جرج بوش (پدر) به همین بهانه در نشست مشترك نمایندگان كنگره، واژه «نظم نوین جهانی» را كه ابتدا در سپتامبر 1919 توسط ویلسون بیان شده بود را مجدداً پس از گذشت 71 سال به صورت رسمی به عنوان سیاست جهانی آمریكا مطرح می‌كند!

وی در این نشست اظهار داشت: تا كنون حدود صد نسل برای تأمین صلح مبارزه كرده‌اند و امروز این «جهان نو» برای پیدایش خود مبارزه می‌كند. جهانی به كلی متفاوت از آنچه ما شناخته‌ایم! جهانی كه در آن، قانون حقیقی و نه قانون جنگل بر روابط ملت‌ها حاكم است!

12 سپتامبر 1990

مذاکرات 2+4 معروف به «Two-Plus-four taks» صورت می پذیرد.

در این مذاكرات اگر چه بیش از 45 سال از پایان جنگ جهانی دوم گذشته است، دولت‌های فاتح یعنی آمریكا، شوروی، انگلستان و فرانسه دور هم می‌نشینند و از آلمان و لهستان نیز به عنوان ناظر دعوت به عمل می‌آورند.

طی این مذاكرات خط «اودرنابه» به عنوان مرزهای غیر قابل تغییر شناخته می‌شود و مجدداً تأكید می‌گردد كه آلمان هیچگاه نباید روند صلح را به خطر بیاندازد.

بهانه‌ی اصلی این نشست پایان دوره ممنوعیت آلمان در برخورداری از ارتش رسمی بود كه با توجه به قدرت اقتصادی آلمان و نیز وجود قدرت شوروی در آلمان شرقی، تشكیل ارتش ضرورت داشت. در این تفاهم آلمان مجاز می شود که از ارتش منظم با محدودیت 370 هزار نفربرخوردار گردد.

27 سپتامبر 1991

طرح خلع سلاح هسته‌ای دنیا (به غیر از آمریكا) تحت عنوان طرح بوش «Bush Initiative» كه لازمه ابر قدرتی آمریكا و ایجاد نظم نوین جهانی به سركردگی آمریكا بود با محوریت او اصل ذیل مطرح و تصویب می‌شود:

برچیده شدن كلیه سلاح‌های هسته‌ای تاكتیكی از عرشه‌ی كشتی‌ها و زیر دریایی‌ها.

حدف كلیه مهمات هسته‌ای توپخانه‌ای و كلاهك‌های جنگی موشك‌های بالستریك با برد كوتاه.

كاهش سطح آمادگی ارتش‌های جهان.

سپتامبر 1991

در هائیتی توسط ژنرال سیدراس «Cedras» كودتا می‌شود و آریس‌تید سرنگون می‌شود.

13 سپتامبر 1993

قرارداد صلح بین یاسر عرفات و اسحاق رابین با وساطنت كلینتون در چمن‌های كاخ سفید به امضا می‌رسد!

سپتامبر 1994

كلینتون سربازان آمریكایی را برای انتقال قدرت در هائیتی به آن منطقه گسیل می‌دارد!

سپتامبر 1996

قرارداد «وای ریور» بین عرفات و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به امضا می‌رسد!

سپتامبر 1996

طالبان و نیروهایشان شهر كابل در افغانستان را به تصرف خود در می‌آورند!

سپتامبر 1997

رئیس جمهور آمریكا دستور حمله نظامی به عراق را صادر می‌نماید. در 4 سپتامبر ارتش آمریكا با 44 فروند موشك وتام هاگ عملیات نظامی بر علیه عراق را به اوج خود می‌رساند!

سپتامبر 1998

صدام حسین از ادامه فعالیت بازرسان تسلیحات ممانعت به عمل می‌آورد تا زمینه‌ی آماده سازی افكار عمومی و بهانه برای حضور نظامی آمریكا و انگلیس در عراق مساعدتر شود!

7 سپتامبر 1998

قرارداد صلح واشنگتن منعقد می‌شود.

جلال طالبانی و مسعود بارزانی كه دو رهبر قدیمی كردهای عراقی بودند، با نظارت آلبرایت وزیر امور خارجه آمریكا در واشنگتن با هم ملاقات می‌كنند و موافقت‌نامه صلح واشنگتن را به امضا می‌رسانند.

پس از این نشست احتمال هرگونه بحران درونی در كردستان عراق «به ویژه پس از اشغال نظامی» از بین می‌رود و كردستان عراق برای برنامه‌های بعدی حالتی خود مختار می‌یابد. چنانچه در تمامی دستورات دولت موقت عراق مانند: حكومت نظامی یا... آن منطقه مستثنی می‌شود.

سپتامبر 1998

با افشای رسوایی رئیس جمهور آمریكا معروف به مونیكا گیت «Monica gate»، طی گزارش 4000 صفحه‌ای كه توسط قاضی مستقل «كنت استار» انتشار یافت، رقابت بین دمكرات‌ها و جمهوریخواهان تشدید می‌شود!

4سپتامبر 1999

یاسر عرفات با باراک نخست وزیر رژیم اشغالگر، توافقنامه « وای ریور-2 » را در شرم الشیخ مصر امضا می کنند. این قرارداد تعدیل شده همان قرارداد « وای ریور » می باشد که زیرنظر آمریکا توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسبق امضا شده بود و متن اصلی آن مورخ 6 سپتامبر 1996 در روزنامه الحیاه به چاپ رسید.

2 سپتامبر 2000

قطعنامه اجلاس هزاره سران صادر می‌شود.

4 سپتامبر 2001

آمریكا از اجلاس «Dorban» كه ضد نژاد پرستی بود خارج می‌شود!

آمریكا تمرین نظامی خود در عمان را آغاز می‌كند!

9 سپتامبر 2001

احمد شاه مسعود در افغانستان توسط نیروهای طالبان و بن لادن ترور می‌شود و زمینه برای اشغال نظامی توسط ارتش آمریكا مساعدتر می‌شود.

8 سپتامبر 2001

با اعزام بمب افكن‌های «F 161» دستور سركوبی انتفاضه صادر می‌شود!

11 سپتامبر 2001

برج‌های دوقلوی تجارت جهانی منفجر می‌شود و مسئولیت این عملیات به نام اسامه بن لادن تمام می‌شود و در واقع ویزای ورود و اشغال نظامی افغانستان توسط ارتش آمریكا صادر می‌شود.

انفجار این دو برج و بخشی از پنتاگون و چند مركز دیگر معمایی بود كه هیچگاه حل نشد. اما گویا همه‌ی بهانه‌ها و زمینه‌ها را برای آمریكا به منظور اشغال نظامی خاورمیانه، اجرای طرح خاورمیانه بزرگ و در نهایت «نظم نوین جهانی» آماده ساخت.

آمریكا پس از این انفجار خود را لیدر مبارزه با تروریسم معرفی نمود و رسماً اعلام كرد: هر كس با ما نیست، او تروریست است! و بدین بهانه مجوز جنگ و ترور همه‌ی مخالفان خود در سرتاسر جهان را برای خود صادر كرد!

21 سپتامبر 2001

شیوع باكتری سیاه زخم در فلوریدا باعث مرگ مبتلایان شد!

هر چند معلوم نشد كه این باكتری چگونه پخش و جمع‌آوری شد(؟!) اما بر موج نگرانی افكار عمومی از عملیات تروریستی افزود و زمینه را برای به اصطلاح مقابله با تروریسم جهانی آماده‌تر نمود. البته سازمان سیا اعلام كرد كه از این مواد در جنگ عراق بر علیه ایران استفاده می‌شد!

7 سپتامبر 2003

طرح نقشه راه موسوم به «Roadmap to peace» در گردهمایی مشترك آمریكا، اتحادیه اروپا، ملل متحد و روسیه به بهانه ایجاد صلح در خاورمیانه به تصویب می‌رسد.

15 سپتامبر 2003

معاون شارون به صراحت اعلام می‌نماید كه «طی مدت كوتاهی تمامی سران فلسطینی را ترور خواهد كرد»!

در همین روز آمریكا محكوم كردن عملیات تروریستی و قتل عام توسط اسرائیل را در شورای امنیت وتو می‌كند!

یكم سپتامبر 2003

آیت الله حكیم در انفجاری كه در شهر نجف و مقابل حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع) صورت پذیرفت ترور می‌شود و زمینه برای اشغال نظامی عراق مساعدتر می‌شود.

سپتامبر 2004

اختصاص برنامه‌های تمامی شبکه‌های صهیونیستی به تروریست معرفی کردن اسلام.

سپتامبر 2004

انفجار یک بمب قوی در باشگاه راگبی اوگاندا و نیز فشار شدید در حمایت از این متعهد آمریکایی و آغاز دور جدید از حضور و سلطه‌ی نظامی آمریکا در آفریقا.

1 سپتامبر 2004

تروریست های چچن بین 1000 و 1500 نفر را که اغلب از کودکان بودند را در مدرسه‌ای به نام بسلان به گروگان گرفتند. هدف از این اقدام استقلال چچن اعلام شد. آنها آزادی زندانیان شورشی چچن در کشورهای همسایه را نیز خواستار بودند.

2 سپتامبر 2004

شورای امنیت سازمان ملل با تصویب قطعنامه 1559، خواستار حذف تمام نیروهای خارجی از لبنان گردید. این اقدام تا حد زیادی به قصد خروج نیروهای سوریه از لبنان برای تضعیف بیشتر در مقابل حملات اسرائیل صورت پذیرفت.

9 سپتامبر 2004

انفجار بمب در خارج سفارت استرالیا در جاکارتا- اندونزی، که منجر به کشته شدن 11 تن و زخمی شدن بیش از 100 نفر شد.

یكم سپتامبر 2005

بازارهای مالی آمریکایی نگرانی خود را از نحوه‌ی قیمت‌گذاری و توزیع نفت کشورهای خلیج فارس اعلام می‌کنند و روند جدید برای تصاحب آغاز می‌شود.

یكم سپتامبر 2005

پنتاگون اعلام می‌کند که با اعزام نیرو، سربازان گارد و ملی خود در عراق را به 40000 نفر افزایش خواهد داد.

25 سپتامبر 2005

تظاهرات یکصد هزار نفری آمریکایی‌ها بر علیه جنگ عراق به شدت سرکوب می‌شود.

یكم سپتامبر 2006

اتحادیه اروپا پیشنهاد مذاکره بر سر نقشه راه (خاورمیانه‌ی جدید) را مطرح می‌کند.

یكم سپتامبر 2006

اسپانیا به رغم مخالف مردم و بر اثر فشار آمریکا، اعزام 1100 نیروی نظامی به لبنان به بهانه‌ی نیروهای حافظ صلح را تصویب می‌کند.

2 سپتامبر 2006

ایتالیا نیز نیروهای نظامی خود را به لبنان گسیل می‌کند و اندونزی نیز اعلام می‌دارد 1000 نیروی نظامی خود را به کمک می‌فرستد.

5 سپتامبر 2006

سرهنگ سمیر رئیس پلیس لبنان در یک حادثه‌ی بمب گذاری ترور می‌شود.

6 سپتامبر 2007

تانک‌ها و بولدوزرهای اسرائیلی به نوار غزه حمله می‌کنند.

6 سپتامبر 2007

یک دادگاه آمریکایی ایران را به پرداخت 2،6 میلیارد دلار غرامت خانواده‌های کشته‌شدگان آمریکایی محکوم می‌کند.

2007 تا 2009

اختصاص به انقلاب‌های مخملی- خودزنی اقتصادی آمریکا و نیز صدور قطعنامه‌های پیاپی علیه جمهوری اسلامی ایران دارد.

سپتامبر 2010

یک کشیش آمریکایی مردم را به مراسم (شیطان پرستی – صهیونیستی) سوزاندن قرآن کریم در ماه سپتامبر دعوت می‌کند.


نوع مطلب : مقالات ضد فراماسونری، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :